ΤΜΗΜΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ-ΚΟΣΜΟΛΟΓΙΑΣ | |||||
A' Εξάμηνο-Β΄ Εξεταστική 2012-2013 | |||||
ΜΑΘΗΜΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΑΙΘ. | ΕΙΣΗΓΗΤΕΣ | ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ |
Α' ΒΟΗΘΕΙΕΣ | Δευτέρα 2/9 | 8:00-10:00 | 28 | ΒΑΡΓΙΕΜΕΖΗ | |
33 | ΣΩΜΑΛΗ | ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ | |||
36 | ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | ||||
ΚΑΡΑΤΣΗ | |||||
ΣΩΜΑΛΗ | |||||
ΦΥΣΙΚΗ | Πέμπτη 5/9 | 12:00-14:00 | 28 | ΒΟΣΝΙΑΚΟΣ | ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ |
33 | ΜΟΝΟΥ | ||||
36 | ΧΑΡΙΣΟΥΔΗ | ||||
ΚΑΡΑΤΣΗ | |||||
ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑ Ι | Παρασκευή 6/9 | 12:00-14:00 | 28 | ΓΟΥΛΑ | ΑΡΓΥΡΟΥ |
33 | ΒΑΡΓΙΕΜΕΖΗ | ||||
36 | ΚΑΡΑΤΣΗ | ||||
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | |||||
ΓΟΥΛΑ | |||||
ΔΗΜΟΣ.ΥΓΕΙΗΝΗ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑ | Δευτέρα 9/9 | 12:00-14:00 | 28 | ΓΟΥΛΑ | ΜΟΝΟΥ |
33 | ΑΡΓΥΡΟΥ | ||||
36 | ΓΟΥΛΑ | ||||
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | |||||
ΚΑΡΑΤΣΗ | |||||
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ | |||||
ΧΗΜΕΙΑ | Τετάρτη 11/9 | 8:00-10:00 | Μικρό αμφιθέτρο χημείας | ΚΑΠΝΙΣΤΗ | ΜΟΝΟΥ |
ΧΑΡΙΣΟΥΔΗ | |||||
ΚΟΤΖΑΗΛΙΑ | |||||
ΚΑΠΝΙΣΤΗ | |||||
ΑΝΑΤΟΜΙΑ | Παρασκευή 13/9 | 8:00-10:00 | 28 | ΚΑΡΑΠΑΝΤΖΙΟΣ | ΧΑΡΙΣΟΥΔΗ |
33 | ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | ||||
36 | ΑΡΓΥΡΟΥ | ||||
ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ | Δευτέρα 16/9 | 8:00-10:00 | 28 | ΚΟΥΤΣΙΑΣ | ΑΡΓΥΡΟΥ |
33 | ΚΑΡΑΤΣΗ | ||||
36 | ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | ||||
ΚΟΥΤΣΙΑΣ | |||||
ΤΜΗΜΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ-ΚΟΣΜΟΛΟΓΙΑΣ | |||||
B' Εξάμηνο-Β΄ Εξεταστική 2012-2013 | |||||
ΜΑΘΗΜΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΑΙΘ. | ΕΙΣΗΓΗΤΕΣ | ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ |
ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ ΙΔΙΟΜΟΡΦΙΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ | Τρίτη 3/9 | 12:00-14:00 | 28 | ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ | |
33 | ΚΟΤΖΑΗΛΙΑ | ΜΟΝΟΥ | |||
36 | ΧΑΡΙΣΟΥΔΗ | ||||
ΔΕΡΒΙΣΟΓΛΟΥ | |||||
ΚΟΤΖΑΗΛΙΑ | |||||
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΠΡΟΣΩΠΟΥ Ι | Τετάρτη 4/9 | 8:00-10:00 | 28 | ΔΕΡΒΙΣΟΓΛΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥ |
33 | ΒΑΡΓΕΜΕΖΗ | ||||
36 | ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ | ||||
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | |||||
ΔΕΡΒΙΣΟΓΛΟΥ | |||||
ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΙΙ | Παρασκευή 6/9 | 8:00-10:00 | 28 | ΓΟΥΛΑ | ΑΡΓΥΡΟΥ |
33 | ΒΑΡΓΕΜΕΖΗ | ||||
36 | ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | ||||
ΚΑΡΑΤΣΗ | |||||
ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ | Δευτέρα 9/9 | 8:00-10:00 | 28 | ΣΗΜΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | ΜΟΝΟΥ |
33 | ΧΑΡΙΣΟΥΔΗ | ||||
36 | ΚΑΡΑΤΣΗ | ||||
ΚΟΤΖΑΗΛΙΑ | |||||
ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑ Ι | Τρίτη 10/9 | 14:00-16:00 | 28 | ΔΟΥΚΑΣ | ΒΑΡΓΕΜΕΖΗ |
33 | ΑΡΓΥΡΟΥ | ||||
36 | ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ | ||||
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ | |||||
ΤΜΗΜΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ-ΚΟΣΜΟΛΟΓΙΑΣ | |||||
Γ' Εξάμηνο-Β΄ Εξεταστική 2012-2013 | |||||
ΜΑΘΗΜΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΑΙΘ. | ΕΙΣΗΓΗΤΕΣ | ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ |
ΧΡΩΜΜΑ ΜΑΚΙΓΙΑΖ | Τρίτη 3/9 | 14:00-16:00 | 28 | ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ | |
33 | ΚΟΤΖΑΗΛΙΑ | ΜΟΝΟΥ | |||
36 | ΧΑΡΙΣΟΥΔΗ | ||||
ΔΕΡΒΙΣΟΓΛΟΥ | |||||
ΚΟΤΖΑΗΛΙΑ | |||||
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΙΙ | Τετάρτη 4/9 | 10:00-12:00 | 28 | ΔΕΡΒΙΣΟΓΛΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥ |
33 | ΒΑΡΓΙΕΜΕΖΗ | ||||
36 | ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ | ||||
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | |||||
ΔΕΡΒΙΣΟΓΛΟΥ | |||||
ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΙΙΙ | Παρασκευή 6/9 | 10:00-12:00 | 28 | ΓΟΥΛΑ | ΑΡΓΥΡΟΥ |
33 | ΒΑΡΓΙΕΜΕΖΗ | ||||
36 | ΚΑΡΑΤΣΗ | ||||
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | |||||
ΓΟΥΛΑ | |||||
ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑ ΙΙ | Τρίτη 10/9 | 12:00-14:00 | 28 | ΔΟΥΚΑΣ | ΑΡΓΥΡΟΥ |
33 | ΒΑΡΓΙΕΜΕΖΗ | ||||
36 | ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ | ||||
ΚΑΡΑΤΣΗ | |||||
ΚΟΤΖΑΗΛΙΑ | |||||
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ | |||||
ΔΙΑΤΡΟΦΗ | Τετάρτη 11/9 | 10:00-12:00 | 28 | ΔΟΥΚΑΣ | ΜΟΝΟΥ |
33 | ΧΑΡΙΣΟΥΔΗ | ||||
36 | ΚΟΤΖΑΗΛΙΑ | ||||
ΔΟΥΚΑΣ | |||||
ΤΜΗΜΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ-ΚΟΣΜΟΛΟΓΙΑΣ | |||||
Δ' Εξάμηνο-Β΄ Εξεταστική 2012-2013 | |||||
ΜΑΘΗΜΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΑΙΘ. | ΕΙΣΗΓΗΤΕΣ | ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ |
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΙΙΙ | Τρίτη 3/9 | 8:00-10:00 | 28 | ΔΕΡΒΙΣΟΓΛΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ |
33 | ΜΟΝΟΥ | ||||
36 | ΧΑΡΙΣΟΥΔΗ | ||||
ΚΟΤΖΑΗΛΙΑ | |||||
ΔΕΡΒΙΣΟΓΛΟΥ | |||||
ΔΙΚΑΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ | Δευτέρα 9/9 | 14:00-16:00 | 28 | ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ | ΑΡΓΥΡΟΥ |
33 | ΜΟΝΟΥ | ||||
36 | ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | ||||
ΚΑΡΑΤΣΗ | |||||
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ | |||||
ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑ ΙΙΙ | Τρίτη 10/9 | 10:00-12:00 | 28 | ΔΟΥΚΑΣ | ΑΡΓΥΡΟΥ |
33 | ΒΑΡΓΙΕΜΕΖΗ | ||||
36 | ΚΑΡΑΤΣΗ | ||||
ΚΟΤΖΑΗΛΙΑ | |||||
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ | |||||
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ | Τετάρτη 11/9 | 14:00-16:00 | 28 | ΤΣΙΡΛΙΑΓΚΟΣ | ΒΑΪΡΛΗ |
33 | ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ | ||||
36 | ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | ||||
ΤΣΙΡΛΙΑΓΚΟΣ | |||||
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ | |||||
ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΙΑ | Πέμπτη 12/9 | 12:00-14:00 | 28 | ΜΟΥΣΛΕΧ | ΜΟΝΟΥ |
33 | ΧΑΡΙΣΟΥΔΗ | ||||
36 | ΚΑΡΑΤΣΗ | ||||
ΜΟΥΣΛΕΧ | |||||
ΝΟΣΟΛΟΓΙΑ | Παρασκευή 13/9 | 12:00-14:00 | 28 | ΧΑΜΑΛΙΔΟΥ | ΒΑΪΡΛΗ |
33 | ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ | ||||
36 | ΧΑΜΑΛΙΔΟΥ | ||||
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ | |||||
ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑ | Δευτέρα 16/9 | 10:00-12:00 | 28 | ΜΠΑΖΑΡΓΙΑΝΝΗ | ΜΠΑΖΑΡΓΙΑΝΝΗ |
33 | ΑΡΓΥΡΟΥ | ||||
36 | ΚΑΡΑΤΣΗ | ||||
ΚΟΥΤΣΙΑΣ | |||||
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | |||||
ΤΜΗΜΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ-ΚΟΣΜΟΛΟΓΙΑΣ | |||||
E' Εξάμηνο-Β΄ Εξεταστική 2012-2013 | |||||
ΜΑΘΗΜΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΑΙΘ. | ΕΙΣΗΓΗΤΕΣ | ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ |
ΜΕΘΟΔΟΙ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗΣ Ι | Δευτέρα 2/9 | 10:00-12:00 | 28 | ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ | ΒΑΡΓΙΕΜΕΖΗ |
33 | ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ | ||||
36 | ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | ||||
ΚΑΡΑΤΣΗ | |||||
ΚΟΤΖΑΗΛΙΑ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ | |||||
ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ-TV | Πέμπτη 5/9 | 10:00-12:00 | 28 | ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ | ΜΟΝΟΥ |
33 | ΧΑΡΙΣΟΥΔΗ | ||||
36 | ΚΑΡΑΤΣΗ | ||||
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ | |||||
ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΙV | Δευτέρα 9/9 | 10:00-12:00 | 28 | ΓΟΥΛΑ | ΜΟΝΟΥ |
33 | ΧΑΡΙΣΟΥΔΗ | ||||
36 | ΚΑΡΑΤΣΗ | ||||
ΚΟΤΖΑΗΛΙΑ | |||||
ΓΟΥΛΑ | |||||
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΣΩΜΑΤΟΣ Ι | Τρίτη 10/9 | 8:00-10:00 | 28 | ΚΑΡΑΤΣΗ | ΚΟΤΖΑΗΛΙΑ |
33 | ΒΑΡΓΙΕΜΕΖΗ | ||||
36 | ΚΑΡΑΤΣΗ | ||||
ΑΡΓΥΡΟΥ | |||||
Laser ΕΥ | Πέμπτη 12/9 | 14:00-16:00 | 28 | ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗ | ΜΟΝΟΥ |
ΚΙΝΗΣΙΟΛΟΓΙΑ ΕΥ | 33 | ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΟΣ | ΧΑΡΙΣΟΥΔΗ | ||
36 | ΚΑΡΑΤΣΗ | ||||
ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗ | |||||
ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΟΣ | |||||
ΤΜΗΜΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ-ΚΟΣΜΟΛΟΓΙΑΣ | |||||
ΣΤ' Εξάμηνο-Β΄ Εξεταστική 2012-2013 | |||||
ΜΑΘΗΜΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΑΙΘ. | ΕΙΣΗΓΗΤΕΣ | ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ |
ΜΕΘΟΔΟΙ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗΣ ΙΙ | Δευτέρα 2/9 | 12:00-14:00 | 28 | ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ | ΒΑΡΓΙΕΜΕΖΗ |
33 | ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ | ||||
36 | ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | ||||
ΚΑΡΑΤΣΗ | |||||
ΚΟΤΖΑΗΛΙΑ | |||||
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΣΩΜΑΤΟΣ ΙΙ | Τετάρτη 4/9 | 12:00-14:00 | 28 | ΔΕΡΒΙΣΟΓΛΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥ |
33 | ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ | ||||
36 | ΒΑΡΓΙΕΜΕΖΗ | ||||
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | |||||
ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΜΑΚΙΓΙΑΖ | Πέμπτη 5/9 | 8:00-10:00 | 28 | ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ | ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ |
33 | ΜΟΝΟΥ | ||||
36 | ΧΑΡΙΣΟΥΔΗ | ||||
ΚΑΡΑΤΣΗ | |||||
ΞΕΝΗ ΟΡΟΛΟΓΙΑ | Πέμπτη 12/9 | 8:00-10:00 | 28 | ΧΡΥΣΟΓΙΑΝΝΗ-ΚΑΠΑΤΣΑ | ΑΡΓΥΡΟΥ |
33 | ΒΑΡΓΙΕΜΕΖΗ | ||||
36 | ΧΡΥΣΟΓΙΑΝΝΗ | ||||
ΚΑΠΑΤΣΑ | |||||
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ Ε.Υ | Παρασκευή 13/9 | 14:00-16:00 | 28 | ΒΑΪΡΛΗ | ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ |
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ε.Υ | 33 | ΚΕΡΣΤΙΝ | ΒΑΪΡΛΗ | ||
36 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ | ||||
ΤΜΗΜΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ-ΚΟΣΜΟΛΟΓΙΑΣ | |||||
Ζ' Εξάμηνο-Β΄ Εξεταστική 2012-2013 | |||||
ΜΑΘΗΜΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΑΙΘ. | ΕΙΣΗΓΗΤΕΣ | ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ |
ΜΕΘΟΔΟΙ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗΣ ΙΙΙ | Δευτέρα 2/9 | 10:00-12:00 | 28 | ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ | ΒΑΡΓΙΕΜΕΖΗ |
33 | ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ | ||||
36 | ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | ||||
ΚΑΡΑΤΣΗ | |||||
ΚΟΤΖΑΗΛΙΑ | |||||
ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ | Τρίτη 3/9 | 10:00-12:00 | 28 | ΔΕΡΒΙΣΟΓΛΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ |
33 | ΜΟΝΟΥ | ||||
36 | ΧΑΡΙΣΟΥΔΗ | ||||
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | |||||
ΔΕΡΒΙΣΟΓΛΟΥ | |||||
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΣΩΜΑΤΟΣ ΙΙΙ ΗΛΕΚΤΡΟΘΕΡΑΠΕΙΑ | Τετάρτη 4/9 | 14:00-16:00 | 28 | ΔΕΡΒΙΣΟΓΛΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥ |
33 | ΒΑΡΓΙΕΜΕΖΗ | ||||
36 | ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ | ||||
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | |||||
ΔΕΡΒΙΣΟΓΛΟΥ | |||||
ΕΙΔΙΚΗ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑ | Τετάρτη 11/9 | 12:00-14:00 | 28 | ΔΟΥΚΑΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ |
33 | ΒΑΪΡΛΗ | ||||
36 | ΔΟΥΚΑΣ | ||||
ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ | |||||
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | |||||
ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΑ ΥΓΕΙΑΣ Ε.Υ | Παρασκευή 13/9 | 10:00-12:00 | 28 | ΚΟΛΤΣΑΚΗ | ΑΡΓΥΡΟΥ |
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ Ε.Υ | 33 | ΜΕΛΙΣΣΑ | ΧΑΡΙΣΟΥΔΗ | ||
36 | ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | ||||
ΚΟΛΤΣΑΚΗ |
Τα μαθήματα που είναι στο παλιό πρόγραμμα σπουδών θα δοθούν στις παρακάτω ημερομηνίες και ώρες:
1. Ξένη Γλώσσα Α’ παλιό πρόγραμμα, Πέμπτη 12/9 ώρα 10-12.
2. Βιολογία Γ’ παλιό πρόγραμμα, Τρίτη 10/9 ώρα 12-2.
3. Δεοντολογία Επαγγέλματος παλιό πρόγραμμα θα δοθεί στο μάθημα Δεοντολογία Υγείας Ζ΄ Εξαμήνου, ημέρα Παρασκευή 13/9 ώρα 10-12.
4. Οργάνωση Εργαστηρίου ΣΤ’ παλιό πρόγραμμα, θα δοθεί στο μάθημα Δίκαιο Υγείας Επιχειρήσεις Υγείας ημέρα Δευτέρα 9/9 ώρα14-16.
5. Διαιτολογία και Διατροφή παλιό πρόγραμμα Ε’ εξάμηνο, θα δοθούν στο μάθημα Διαιτολογία ημέρα Δευτέρα 16/9 ώρα 10-12.
6. Δημόσια Υγιεινή του παλιού προγράμματος Ζ΄ εξαμήνου θα δοθεί στο μάθημα Υγιεινή Μικροβιολογία, Α΄ Εξαμήνου ημέρα Δευτέρα 9/9 ώρα 12-2.
ΕΠΟΠΤΕΣ ΤΗΣ Β’ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 2/9/2013
8:00-16:00 Λεονταρίδου, Θεοδωρίδης
ΤΡΙΤΗ 3/9/2013
8:00-16:00 Δερβίσογλου, Κοτζαηλία
ΤΕΤΑΡΤΗ 4/9/2013
8:00-16:00 Δερβίσογλου, Χαρισούδη
ΠΕΜΠΤΗ 5/9/2013
8:00-12:00 Θεοδωρίδης, Καράτση
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6/9/2013
8:00-12:00 Γούλα, Καράτση
ΔΕΥΤΕΡΑ 9/9/2013
8:00-16:00 Γούλα, Αλεξιάδης
ΤΡΙΤΗ 10/9/2013
8:00-16:00 Καράτση, Δούκας, Γιαννακουδάκη
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/9/2013
8:00-16:00 Δούκας, Μόνου
ΠΕΜΠΤΗ 12/9/2013
8:00-12:00 Χρυσόγιαννη, Καμπατζά,
12:00-16:00 Χαρισούδη, Μούσλεχ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/9/2013
8:00-16:00 Χαρισούδη, Χαμαλίδου, Βαϊρλή
ΔΕΥΤΕΡΑ 16/9/2013
8:00-12:00 Μπαζαργιάννη,