Ζ΄Εξάμηνο
- ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ
Α΄Ομάδα
- φοιτητές που παρακολουθούσαν το παλαιό πρόγραμμα σπουδών
- MOHAMEDELINA
- Από ΑΓΓΕΛΟΒΑ ΑΝΙΤΣΑ έως ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
Β΄Ομάδα
-από ΚΩΣΤΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ έως ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
- ΜΕΘΟΔΟΙ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗΣ ΙΙΙ
Α΄Ομάδα
- φοιτητές που παρακολουθούσαν το παλαιό πρόγραμμα σπουδών
- MOHAMEDELINA
-από ΑΓΓΕΛΟΒΑ ΑΝΙΤΣΑ έως ΚΟΝΤΟΡΟΎΔΑ ΣΟΦΙΑ
Β΄Ομάδα
-από ΚΟΤΗ ΕΥΔΟΞΙΑ έως ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
- ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΣΩΜΑΤΟΣ ΙΙΙ
Α΄Ομάδα
- φοιτητές που παρακολουθούσαν το παλαιό πρόγραμμα σπουδών
- MOHAMEDELINA
-από ΑΓΓΕΛΟΒΑ ΑΝΙΤΣΑ έως ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ
Β΄ Ομάδα
-από ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΝΝΑ έως ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
Ε΄Εξάμηνο
- ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΣΩΜΑΤΟΣ Ι
Α΄Ομάδα
- φοιτητές που παρακολουθούσαν το παλαιό πρόγραμμα σπουδών
-απόATEEQ ALAAέως VELEVE GABRIELA
-από ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ έως ΜΑΛΟΥΔΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ
Β΄Ομάδα
-από ΜΑΝΤΖΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ έως ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ
- ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤV ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
Α΄Ομάδα
- φοιτητές που παρακολουθούσαν το παλαιό πρόγραμμα σπουδών
-απόATEEQ ALAAέως VELEVE GABRIELA
-από ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ έως ΜΑΛΟΥΔΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ
Β΄Ομάδα
-από ΜΑΝΤΖΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ έως ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ
- ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ Ι
Α΄Ομάδα
- φοιτητές που παρακολουθούσαν το παλαιό πρόγραμμα σπουδών
-απόATEEQ ALAAέως VELEVE GABRIELA
- από ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ έως ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
Β΄Ομάδα
-από ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ έως ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ
Γ΄Εξάμηνο
- ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΙΙ
Α΄Ομάδα
- φοιτητές που παρακολουθούσαν το παλαιό πρόγραμμα σπουδών
- VELEVAGABRIELA
-από ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ έως ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
Β΄Ομάδα
-από ΛΙΑΚΟΥ ΦΛΩΡΑ έως ΩΡΟΛΟΓΑ ΕΛΕΝΗ
- ΧΡΩΜΑ ΣΤΟ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
Α΄Ομάδα
- φοιτητές που παρακολουθούσαν το παλαιό πρόγραμμα σπουδών
-από ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ έως ΚΟΥΡΤΟΥΛΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Β΄Ομάδα
-από ΚΟΥΤΡΑΜΠΑ ΜΑΡΙΑ έως ΩΡΟΛΟΓΑ ΕΛΕΝΗ
- ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΙΙΙ
Α΄Ομάδα
- φοιτητές που παρακολουθούσαν το παλαιό πρόγραμμα σπουδών
-MOHAMEDELINA
-από ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ έως ΛΥΜΠΕΡΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Β΄Ομάδα
-από ΜΑΝΤΕ ΓΚΟΓΝΟΥΡ έως ΩΡΟΛΟΓΑ ΕΛΕΝΗ
- ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑ ΙΙ
Α΄Ομάδα
- φοιτητές που παρακολουθούσαν το παλαιό πρόγραμμα σπουδών
-από ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ έως ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Β΄Ομάδα
-από ΜΑΝΩΛΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ έως ΩΡΟΛΟΓΑ ΕΛΕΝΗ
- ΔΙΑΤΡΟΦΗ
Α΄Ομάδα
- φοιτητές που παρακολουθούσαν το παλαιό πρόγραμμα σπουδών
-από ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ έως ΛΙΑΚΟΥ ΦΛΩΡΑ
Β Όμάδα
-από ΛΙΟΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ έως ΩΡΟΛΟΓΑ ΕΛΕΝΗ
Α΄ Εξάμηνο
- ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ
Α΄ Ομάδα
- φοιτητές που παρακολουθούσαν το παλαιό πρόγραμμα σπουδών
-TSERTSVADZEMANANA
-από ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ έως ΜΗΤΣΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ
Β΄Ομάδα
-από ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ έως ΧΡΟΝΤΣΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
- ΑΝΑΤΟΜΙΑ
Α΄ Ομάδα
- φοιτητές που παρακολουθούσαν το παλαιό πρόγραμμα σπουδών
-TSERTSVADZEMANANA
-από ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ έως ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
Β΄ Ομάδα
-από ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ έως ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΡΙΤΣΑ
Γ΄Ομάδα
-από ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ έως ΩΡΟΛΟΓΑ ΕΛΕΝΗ
- Α΄ ΒΟΗΘΕΙΕΣ
Α΄ Ομάδα
- φοιτητές που παρακολουθούσαν το παλαιό πρόγραμμα σπουδών
-από TSERTSVADZE MANANA έως VELEVA GABRIELA
-από ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ έως ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Β΄Ομάδα
-από ΜΗΤΣΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ έως ΧΡΟΝΤΣΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
- ΥΓΙΕΙΝΗ-ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑ
Α΄ Ομάδα
- φοιτητές που παρακολουθούσαν το παλαιό πρόγραμμα σπουδών
-από TSERTSVADZE MANANA έως VELEVA GABRIELA
-από ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ έως ΛΙΟΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Β΄Ομάδα
-από ΜΑΚΡΥΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ έως ΧΡΟΝΤΣΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
- ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΦΥΣΙΚΗΣ
Α΄ Ομάδα
- φοιτητές που παρακολουθούσαν το παλαιό πρόγραμμα σπουδών
-TSERTSVADZEMANANA
-από ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ έως ΙΣΑΑΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Β΄Ομάδα
-από ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΡΣΙΑ έως ΠΕΠΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Γ΄ Ομάδα
-από ΠΕΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ έως ΧΡΟΝΤΣΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
- ΧΗΜΕΙΑ
Α΄ Ομάδα
- φοιτητές που παρακολουθούσαν το παλαιό πρόγραμμα σπουδών
-TSERTSVADZEMANANA
-από ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ έως ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ
Β΄Ομάδα
-από ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ έως ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ
Γ΄ Ομάδα
-από ΝΤΑΪΛΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ έως ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
- ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑ
Α΄ Ομάδα
- φοιτητές που παρακολουθούσαν το παλαιό πρόγραμμα σπουδών
-TSERTSVADZEMANANA
-από ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ έως ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΡΣΙΑ
Β΄Ομάδα
-από ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ έως ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ
Γ΄ Ομάδα
-από ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ έως ΧΡΟΝΤΣΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ